KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316362
*
nr 1331 6362
Dan Leonette
(f. 1941)
Oljemålning, Dan Leonette (f. 1941), Signerad, daterad 2004. Olja på duk, 34x54 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 20:35:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/5 22:19:26
1
700 kr
1/6 20:09:03
2
700 kr
1/6 20:09:03
1
700 kr (Budbetjänt)
1/6 20:09:57
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dan leonette olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:51
-
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:17
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:04
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:41
*
Dan Leonette
Läs om budbetjänten
nr 1331 6362
Dan Leonette
(f. 1941)
Oljemålning, Dan Leonette (f. 1941), Signerad, daterad 2004. Olja på duk, 34x54 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/5 22:19:26 | 1 | 700 kr |
1/6 20:09:03 | 2 | 700 kr |
1/6 20:09:03 | 1 | 700 kr (Budbetjänt) |
1/6 20:09:57 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dan leonette olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:51 -
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:17 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:04 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:50 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:41